Tilaa Uutiskirjeemme!

Lisää itsesi postituslistalle täyttämällä lomake. Lähetämme uutiskirjeen n. 2-3 kuukauden välein.

Lomakkeen tiedoissa ilmeni virheitä. Tarkistathan virheelliset kentät.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:26:16
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:26:16
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:26:16
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:26:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:26:16
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:26:16
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:26:16
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:26:16
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:26:16
Script end

Main resources:

Total runtime0.2830 sec
Peak memory usage13,312.0000 KB
Database Queries22

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0075 1,315.8672745.2891
Module start 'content' 0.00750.0674 2,061.15633,931.4688
Module end 'content' 0.07490.2080 5,992.62504,934.6797
Script end 0.2829  10,927.3047 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00622.1795280.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.170010.0005
Mysqli_queries0.00822.9086220.0004
Looping result0.00070.2488220.0000
TS translator
TS init0.00521.850940.0013
TS cache load0.00461.613140.0011
TS context load0.00411.461640.0010
Template Total0.210974.520.1054
Template load0.00260.929020.0013
Template processing0.208273.578920.1041
Template load and register function0.00240.838260.0004
Override
Cache load0.00230.8026280.0001
states
state_identifier_array0.00070.253010.0007
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00240.831910.0024
Fetch class attribute name0.00210.741450.0004
XML
Image XML parsing0.00010.052010.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.017450.0000
General
dbfile0.00762.6979140.0005
String conversion0.00000.007420.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 25
 Number of unique templates used: 8

Time used to render debug report: 0.0007 secs