Yhteystiedot

Halutessasi lisätietoja tuotteistamme tai palveluistamme ota yhteyttä:

Toimitusjohtaja 

Jari Suokas
jari.suokas@rand.fi
puh. 020 741 2666 / 040 186 8886

Technical Sales Manager

Sami Hämäläinen
sami.hamalainen@rand.fi
puh. 020 741 2665 / 040 585 8889

Toimistomme Suomessa ja maailmalla

Vantaa, Finland

Plaza Business Park, Loiste
Äyritie 20, 01510 VANTAA, Finland
puh. +358 20 7412 660

Sulje

Jyväskylä, Finland

Ahlmaninkatu 2 E,
40100 JYVÄSKYLÄ, Finland
Puh. +358 20 7412 660

Sulje

Latvia, Riga

Brivibas gatve 201,
RIGA, Latvija LV-1039

Baltics Sales Manager Arnis Resnis
tel. +371 264 24499

Sulje

Vilnius, Lithuania

VILNIUS, Lithuania

Sales Manager Erlandas Radomskis
tel. +370 650 11544

Sulje

Ota yhteyttä:

Lomakkeen tiedoissa ilmeni virheitä. Tarkistathan virheelliset kentät.

Roskapostin estämiseksi, syötä kirjaimet oheiseen kenttään.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:05:01
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:05:01
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:05:01
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:05:01
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Jun 27 2017 22:05:01
Script end

Main resources:

Total runtime0.0714 sec
Peak memory usage5,120.0000 KB
Database Queries2

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0265 1,319.3281654.3828
Module start 'content' 0.02660.0214 1,973.71092,090.7344
Module end 'content' 0.04800.0232 4,064.4453765.8281
Script end 0.0712  4,830.2734 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00436.0643250.0002
Mysql Total
Database connection0.019627.408810.0196
Mysqli_queries0.007610.617320.0038
Looping result0.00010.079920.0000
TS translator
TS init0.00101.357620.0005
TS cache load0.00060.777520.0003
TS context load0.00030.390920.0001
Template Total0.015722.020.0078
Template load0.00263.644120.0013
Template processing0.013018.247420.0065
Override
Cache load0.00182.559220.0009
states
state_identifier_array0.00709.876210.0070
General
dbfile0.00040.5814110.0000
String conversion0.00000.028120.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0004 secs