Meie ettevõte

Firmal RAND Finland Oy on enam kui 15-aastane kogemus toote elutsükli andmehalduse PLM-tarkvara (PLM, Product Lifecycle Management) ja enam kui 20-aastane kogemus Catia projekteerimissüsteemide rakendamise ja arendamise alal. Jagame oma kogemust meelsasti nii meie praeguste kui ka uute klientidega. 

Kasumit toodavad inimesed käsikäes arvutitega.
Töö tõhustamine toimub nii arvutite kui erinevate protsesside abil.
Aja jooksul muutub ja täieneb tehnoloogia, põhiväärtused jäävad samaks.

Tänapäeval ei piisa enam R&D-kesksest tootehaldusest, üha suuremat tähtsust omandavad toote elutsükli muud etapid ning rakkerühmad väljaspool tootearendust.

Firma RAND pakub klientidele CAD-, CAM-, FEA- ja PLM -süsteemide (süsteemid, tarkvara, programmid jne) rakendusetapi alaseid teenuseid (st firmas kasutuselevõtuga kaasnev jne), lisaks ka olemasolevate süsteemide arendust ja standardiseerimist. Meie professionaalsed spetsialistidest konsultandid viivad koostöös kliendiga läbi vastavate projektide analüüsi, aruandluse, teostuse jne.

Kindlaim viis soovitud lõpptulemuse saavutamiseks erinevates projektides (nt arendus- ja rakendusprojektides) on viia kokku firma RAND tehniline ja tehnoloogiline pädevus ning kliendi tootealane oskusteave ja valdkonna tundmine. Tänu ülemaailmsele spetsialistide võrgustikule suudame hõlpsasti teenindada kliente erinevates riikides ja ühtlasi võtta endile neis projektides ka tervikvastutuse. Oleme teostanud mitmeid toote elutsükli andmehalduse PLM-projekte (PLM, Product Lifecycle Management) nii Soome kui ka teiste riikide ettevõtetele (nt erinevate firmade esindustele Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas).

RAND Finland pakub mitmekülgseid lahendusi toodete elutsükli juhtimiseks (PLM) ettevõtetele, kes soovivad tõhustada oma tootearendus- ja tootmisprotsesse.

Meie tooted:

CATIA V5/V6 - Turu kõrgetasemelisim projekteerimiskeskkond

CATIA V5 3D-projekteerimiskeskkonna tootepere hõlmab kõiki tootearendusprotsessis vajaminevaid tööriistu, alates kontseptsiooni loomisest kuni toodete valmistamiseni. Windows-põhine kasutajaliides on kergelt õpitav ja arusaadav ning süsteemi uued funktsionaalsed omadused parandavad tootlikkust.

Sulje

SIMULIA – Tuntav võit kuluefektiivsuses ja projekteerimiskvaliteedis

SIMULIA programmide (Abaqus, Isight) abil on võimalik juba enne toote valmimist kindlaks teha ja ette kujutada projekteeritud toote funktsioneerimist reaalsetes tingimustes. Simulatsiooniteistide abil saab kiiresti erinevaid projekteerimisvariante omavahel võrrelda. Nii saate julgelt lähtuda projekteerimislahenduste valikul sellest, kuidas toode reaalsetes kasutustingimustes käitub.

Sulje

ENOVIA SMARTEAM - Tooteandmete haldamiseks

SMARTEAM: projekteerimis- ja tooteandmete haldamine kogu toote elutsükli jooksul samas andmebaasis parandab andmete kättesaadavust ja töö tootlikkust. SMARTEAM on lisaks paindlik ja skaleeritav lahendus tootearenduse rühmatööks.

Sulje

ENOVIA V6 - Toote elutsükli halduse (PLM) lahendus nõudlikule kasutajale

ENOVIA V6 võimaldab töörühmade (k.a. eraldi paiknevate töörühmade) reaalajas toimuvat ideede jagamist, koostööd killustatud informatsiooniga ja ka detsentraliseeritud tootearendust. Seda kõike lihtsalt ja hõlpsalt. ENOVIA V6 ühildub kogu Dassault Systemes’i tooteportfelliga ning teiste tarkvaratootjate CAD/PLM/ERP lahendustega. ENOVIA V6 hankimine on lihtne, tundmaõppimine ja selgeks tegemine kerge ja haldamine vaevatu. ENOVIA V6 on erinevate kasutajate nõudmiste ja soovidega hõlpsasti kohanduv PLM-lahendus toote elutsükli halduseks (PLM, Product Lifecycle Management), mis täidab suurepäraselt nii väikeste töörühmade kui globaalsete suurfirmade vajadused.

Sulje

 
PLM Marketplace

Ühenduse PLM MarketPlace liikmena on RAND Finland suuteline täiendama oma DS PLM tooteportfelli koostööpartnerite pakutavate erilahendustega, täitmaks paremini klientide tootmisprotsesside vajadusi.

 
Koolitus

Meie koolitused tuginevad firmade Dassault Systemes ja Ascent materjalidele. Koolitused toimuvad meie Soome esindustes, Vantaas, Tamperes või Turus. Soovi korral võib koolitused korraldada ka kliendi ruumides.

 
Tugiteenused

Tugiteenused: CATIA- ja SMARTEAM -klientide ONLINE-tugi

telefon: +358(0)20 7412 673
email: support (at) rand.fi
Kell: 9-16
 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 21:59:54
Script start
Timing: Jun 27 2017 21:59:54
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 21:59:54
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 21:59:54
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 21:59:54
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 21:59:54
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 21:59:54
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 21:59:54
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 21:59:54
Script end

Main resources:

Total runtime0.1897 sec
Peak memory usage9,472.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0090 1,319.5234654.2266
Module start 'content' 0.00900.0670 1,973.75002,207.8828
Module end 'content' 0.07600.1136 4,181.63284,622.1797
Script end 0.1896  8,803.8125 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00512.6829270.0002
Mysql Total
Database connection0.00191.014210.0019
Mysqli_queries0.01668.767770.0024
Looping result0.00020.101770.0000
TS translator
TS init0.00261.369030.0009
TS cache load0.00211.126930.0007
TS context load0.00180.950430.0006
Template Total0.116061.120.0580
Template load0.00231.198220.0011
Template processing0.113759.911420.0568
Template load and register function0.00251.313660.0004
Override
Cache load0.00160.859160.0003
states
state_identifier_array0.00080.415910.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00261.350510.0026
Fetch class attribute name0.00070.392710.0007
XML
Image XML parsing0.00020.105410.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.009410.0000
General
dbfile0.049826.2597120.0042
String conversion0.00000.015320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0007 secs