Lisenssien vuokraus

3D-suunnittelun ja visualisoinnin työvälineenä käytetyn CATIAn, tiedonhallinnan, elinkaarihallinnan ja tuotetiedon ajantasaisuuden varmistavan ENOVIAn sekä monialaisesti realistisia simulaatioita tuottavan SIMULIA-ohjelmistojen lisensseissä on myös vuokrausmahdollisuus. Se on erinomainen vaihtoehto hankintojen rahoitukseen ilman suurempaa taloudellista panostusta, varsinkin hankkeiden alussa. 

Erinomainen vaihtoehto hankintojen rahoitukseen ilman suurempaa taloudellista panostusta.

Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:06:32
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:06:32
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:06:32
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:06:32
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:06:32
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 22:06:32
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:06:32
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 22:06:32
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 22:06:32
Script end

Main resources:

Total runtime0.1496 sec
Peak memory usage9,472.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0107 1,319.5781654.1875
Module start 'content' 0.01070.0296 1,973.76561,996.4063
Module end 'content' 0.04030.1092 3,970.17194,614.8750
Script end 0.1495  8,585.0469 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00543.6132270.0002
Mysql Total
Database connection0.00302.017310.0030
Mysqli_queries0.00503.329270.0007
Looping result0.00020.155270.0000
TS translator
TS init0.00221.457930.0007
TS cache load0.00181.182630.0006
TS context load0.00140.965030.0005
Template Total0.111174.220.0555
Template load0.00221.498620.0011
Template processing0.108872.710220.0544
Template load and register function0.00241.605260.0004
Override
Cache load0.00161.058960.0003
states
state_identifier_array0.00030.220510.0003
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00352.326710.0035
Fetch class attribute name0.00040.271410.0004
XML
Image XML parsing0.00020.133110.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.012610.0000
General
dbfile0.00050.3103120.0000
String conversion0.00000.020720.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0005 secs