Lisenssien vuokraus

3D-suunnittelun ja visualisoinnin työvälineenä käytetyn CATIAn, tiedonhallinnan, elinkaarihallinnan ja tuotetiedon ajantasaisuuden varmistavan ENOVIAn sekä monialaisesti realistisia simulaatioita tuottavan SIMULIA-ohjelmistojen lisensseissä on myös vuokrausmahdollisuus. Se on erinomainen vaihtoehto hankintojen rahoitukseen ilman suurempaa taloudellista panostusta, varsinkin hankkeiden alussa. 

Erinomainen vaihtoehto hankintojen rahoitukseen ilman suurempaa taloudellista panostusta.

Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:23:30
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:23:30
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:23:30
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:23:30
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:23:30
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:23:30
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:23:30
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:23:30
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:23:30
Script end

Main resources:

Total runtime0.1846 sec
Peak memory usage10,752.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0076 1,315.8438745.1953
Module start 'content' 0.00760.0292 2,061.03911,993.2188
Module end 'content' 0.03680.1477 4,054.25784,888.6719
Script end 0.1845  8,942.9297 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00472.5224270.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.270310.0005
Mysqli_queries0.00502.730370.0007
Looping result0.00020.087770.0000
TS translator
TS init0.00201.085030.0007
TS cache load0.00160.892230.0005
TS context load0.00140.741630.0005
Template Total0.149681.020.0748
Template load0.00191.044320.0010
Template processing0.147679.973120.0738
Template load and register function0.00231.249260.0004
Override
Cache load0.00130.723160.0002
states
state_identifier_array0.00070.396510.0007
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00211.123010.0021
Fetch class attribute name0.00030.188010.0003
XML
Image XML parsing0.00020.081410.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.009710.0000
General
dbfile0.068236.9418120.0057
String conversion0.00000.009720.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0004 secs