Ohjelmistohankinnat joustavasti rahoituksella

Rand Finland ja Tukirahoitus Oy (NORDEA Rahoituksen tytäryhtiö) ovat sopineet yhteistyöstä, jonka tarkoituksena on helpottaa Rand Finlandin asiakkaiden ohjelmisto- sekä laitteistohankintoja. Yhteistyön avulla kykenemme tarjoamaan entistä kokonaisvaltaisempaa asiakaspalvelua.

Asiakkaille rahoitus on edullinen ja helppo tapa hankkia ohjelmistoja ja jakaa kustannuksia ohjelmiston käyttöajalle. Rahoitustarjouksessa maksut voidaan jakaa esimerkiksi 12-48 kk tasaeriin toiveidenne mukaisesti.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:24:37
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:24:37
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:24:37
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:24:37
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:24:37
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:24:37
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:24:37
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:24:37
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:24:37
Script end

Main resources:

Total runtime0.1234 sec
Peak memory usage10,752.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0082 1,315.7969745.2734
Module start 'content' 0.00820.0378 2,061.07031,991.1563
Module end 'content' 0.04600.0773 4,052.22664,886.2266
Script end 0.1233  8,938.4531 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00574.6214270.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.423110.0005
Mysqli_queries0.00574.609870.0008
Looping result0.00020.190670.0000
TS translator
TS init0.00252.025730.0008
TS cache load0.00211.690130.0007
TS context load0.00171.352930.0006
Template Total0.078563.620.0392
Template load0.00241.913920.0012
Template processing0.076161.659920.0380
Template load and register function0.00262.097460.0004
Override
Cache load0.00181.435050.0004
states
state_identifier_array0.00080.659010.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00383.060810.0038
Fetch class attribute name0.00040.307910.0004
XML
Image XML parsing0.00020.134510.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.017210.0000
General
dbfile0.00060.4466120.0000
String conversion0.00000.017020.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 5
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0005 secs