Ohjelmistohankinnat joustavasti rahoituksella

Rand Finland ja Tukirahoitus Oy (NORDEA Rahoituksen tytäryhtiö) ovat sopineet yhteistyöstä, jonka tarkoituksena on helpottaa Rand Finlandin asiakkaiden ohjelmisto- sekä laitteistohankintoja. Yhteistyön avulla kykenemme tarjoamaan entistä kokonaisvaltaisempaa asiakaspalvelua.

Asiakkaille rahoitus on edullinen ja helppo tapa hankkia ohjelmistoja ja jakaa kustannuksia ohjelmiston käyttöajalle. Rahoitustarjouksessa maksut voidaan jakaa esimerkiksi 12-48 kk tasaeriin toiveidenne mukaisesti.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:06:11
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:06:11
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:06:11
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:06:11
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:06:11
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 22:06:11
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:06:11
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 22:06:11
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 22:06:11
Script end

Main resources:

Total runtime0.2158 sec
Peak memory usage11,264.0000 KB
Database Queries32

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0091 1,319.5234654.2188
Module start 'content' 0.00910.0509 1,973.74221,994.2656
Module end 'content' 0.06000.1558 3,968.00785,436.9219
Script end 0.2157  9,404.9297 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00562.6150280.0002
Mysql Total
Database connection0.00190.871610.0019
Mysqli_queries0.050623.4370320.0016
Looping result0.00140.6401280.0000
TS translator
TS init0.00221.026430.0007
TS cache load0.00170.810930.0006
TS context load0.00140.657930.0005
Template Total0.158173.220.0790
Template load0.00251.153720.0012
Template processing0.155572.065520.0778
Template load and register function0.00331.528660.0005
Override
Cache load0.00180.821150.0004
states
state_identifier_array0.00321.502250.0006
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00241.116810.0024
Fetch class attribute name0.00040.184510.0004
XML
Image XML parsing0.00020.093610.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.008810.0000
General
dbfile0.022010.1766140.0016
String conversion0.00000.009820.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 5
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0005 secs