CATIA 3DEXPERIENCE For Mid-Market

For Mid-Market -paketissa on käytetty hyväksi CATIA V5 PLM Expressistä saatuja käyttäjäkokemuksia ja siihen on kerätty kaikkein suosituimmat CATIA-tuotteet pk-yritysten saataville erittäin kilpailukykyiseen hintaan. Uusi kokonaisuus on myös täysin yhteensopiva muiden 3DEXPERIENCE-tuotteiden kanssa.

For Mid-Market tarjoaa käytännöllisen rooleihin perustuvan lähestymistavan suunnitteluun eri toimialoilla. Uudet roolit on suunniteltu optimaalisiksi liiketoiminnalle ja uudet vaihtoehdot tuovat lisää joustavuutta erityisesti pk-asiakkaille.

For Mid-Market on suunnitteluun keskittyvä kokonaisuus, sisältäen perusmekaniikkasuunnittelun lisäksi esimerkiksi ohutlevy- ja työvälinesuunnittelun, sekä CATIAn loistavat pintamallinnustyökalut. Kaikki tarvittavat työkalut sisältyvät samaan pakettiin.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:03:20
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:03:20
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:03:20
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:03:20
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:03:20
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 22:03:20
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:03:20
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 22:03:20
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 22:03:20
Script end

Main resources:

Total runtime0.1261 sec
Peak memory usage9,472.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0090 1,319.5625654.2344
Module start 'content' 0.00900.0476 1,973.79692,099.1406
Module end 'content' 0.05660.0694 4,072.93754,617.3984
Script end 0.1260  8,690.3359 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00483.8342270.0002
Mysql Total
Database connection0.00191.481210.0019
Mysqli_queries0.00695.457870.0010
Looping result0.00020.144670.0000
TS translator
TS init0.00211.667430.0007
TS cache load0.00171.360830.0006
TS context load0.00141.111630.0005
Template Total0.071356.620.0357
Template load0.00231.823620.0011
Template processing0.069054.701420.0345
Template load and register function0.00272.155260.0005
Override
Cache load0.00171.340660.0003
states
state_identifier_array0.00080.607410.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00241.876710.0024
Fetch class attribute name0.00040.297410.0004
XML
Image XML parsing0.00020.143510.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.015110.0000
General
dbfile0.00040.3303120.0000
String conversion0.00000.016820.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0005 secs