CATIA 3DEXPERIENCE For Mid-Market

For Mid-Market -paketissa on käytetty hyväksi CATIA V5 PLM Expressistä saatuja käyttäjäkokemuksia ja siihen on kerätty kaikkein suosituimmat CATIA-tuotteet pk-yritysten saataville erittäin kilpailukykyiseen hintaan. Uusi kokonaisuus on myös täysin yhteensopiva muiden 3DEXPERIENCE-tuotteiden kanssa.

For Mid-Market tarjoaa käytännöllisen rooleihin perustuvan lähestymistavan suunnitteluun eri toimialoilla. Uudet roolit on suunniteltu optimaalisiksi liiketoiminnalle ja uudet vaihtoehdot tuovat lisää joustavuutta erityisesti pk-asiakkaille.

For Mid-Market on suunnitteluun keskittyvä kokonaisuus, sisältäen perusmekaniikkasuunnittelun lisäksi esimerkiksi ohutlevy- ja työvälinesuunnittelun, sekä CATIAn loistavat pintamallinnustyökalut. Kaikki tarvittavat työkalut sisältyvät samaan pakettiin.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:20:54
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:20:54
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:20:54
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:20:54
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:20:54
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:20:54
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:20:54
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:20:54
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:20:54
Script end

Main resources:

Total runtime0.1251 sec
Peak memory usage10,752.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0090 1,315.8281745.2734
Module start 'content' 0.00900.0405 2,061.10162,095.9766
Module end 'content' 0.04950.0755 4,157.07814,891.3750
Script end 0.1250  9,048.4531 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00554.3800270.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.431710.0005
Mysqli_queries0.00493.928170.0007
Looping result0.00020.152170.0000
TS translator
TS init0.00262.048730.0009
TS cache load0.00191.489330.0006
TS context load0.00151.219230.0005
Template Total0.077962.320.0389
Template load0.00191.522820.0010
Template processing0.075960.692520.0380
Template load and register function0.00262.103260.0004
Override
Cache load0.00131.058560.0002
states
state_identifier_array0.00080.644210.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00231.849910.0023
Fetch class attribute name0.00040.327110.0004
XML
Image XML parsing0.00020.144710.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.015810.0000
General
dbfile0.00050.4039120.0000
String conversion0.00000.016020.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0005 secs