ENOVIA -ratkaisut

ENOVIA SMARTEAM - tuotetiedon hallintaan

Suunnittelu- ja tuotetiedon hallinta tuotteen koko elinkaaren ajan yhdessä tietokannassa parantaa tiedon saatavuutta ja työn tuottavuutta. ENOVIA SMARTEAM on myös joustava ja skaalautuva tuotekehityksen työryhmäratkaisu.

Lue lisää Dassault Systemesin sivuilta.

3DEXPERIENCE ENOVIA V6 - PLM-ratkaisu vaativiin tarpeisiin

Innovaatio tarkoittaa yhä enenevässä määrin hajautettujen tiimien yhteistyötä hajautetulla tiedolla. ENOVIA V6 mahdollistaa reaaliajassa ideoiden jakamisen lisäksi myös reaaliaikaisen, hajautetun tuotekehityksen helposti ja hallitusti.

ENOVIA V6 on täysin integroitu koko Dassault Systemesin 3DEXPERIENCE-tuoteportfolioon, sekä muiden ohjelmistotoimittajien CAD-, PLM- ja ERP-ratkaisuihin. ENOVIA V6 on helppo hankkia, nopea oppia ja vaivaton hallita. ENOVIA V6 on hyvin skaalautuva PLM-ratkaisu pienen työryhmän tarpeista suuryritysten globaaliin toimintaan.

Lue lisää Dassault Systemesin sivuilta.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:03:42
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:03:42
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:03:42
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:03:42
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:03:42
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 22:03:42
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:03:42
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 22:03:42
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 22:03:42
Script end

Main resources:

Total runtime0.1330 sec
Peak memory usage9,728.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0091 1,319.5156654.2188
Module start 'content' 0.00910.0448 1,973.73442,145.3281
Module end 'content' 0.05390.0790 4,119.06254,618.2734
Script end 0.1329  8,737.3359 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00554.1090270.0002
Mysql Total
Database connection0.00191.392210.0019
Mysqli_queries0.00816.088370.0012
Looping result0.00030.235370.0000
TS translator
TS init0.00221.661630.0007
TS cache load0.00181.339530.0006
TS context load0.00151.090030.0005
Template Total0.080960.820.0404
Template load0.00221.669520.0011
Template processing0.078659.085820.0393
Template load and register function0.00403.033360.0007
Override
Cache load0.00171.259960.0003
states
state_identifier_array0.00080.569710.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00372.812910.0037
Fetch class attribute name0.00060.459310.0006
XML
Image XML parsing0.00030.236010.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.024010.0000
General
dbfile0.00050.3778120.0000
String conversion0.00000.015820.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0004 secs