ENOVIA -ratkaisut

ENOVIA SMARTEAM - tuotetiedon hallintaan

Suunnittelu- ja tuotetiedon hallinta tuotteen koko elinkaaren ajan yhdessä tietokannassa parantaa tiedon saatavuutta ja työn tuottavuutta. ENOVIA SMARTEAM on myös joustava ja skaalautuva tuotekehityksen työryhmäratkaisu.

Lue lisää Dassault Systemesin sivuilta.

3DEXPERIENCE ENOVIA V6 - PLM-ratkaisu vaativiin tarpeisiin

Innovaatio tarkoittaa yhä enenevässä määrin hajautettujen tiimien yhteistyötä hajautetulla tiedolla. ENOVIA V6 mahdollistaa reaaliajassa ideoiden jakamisen lisäksi myös reaaliaikaisen, hajautetun tuotekehityksen helposti ja hallitusti.

ENOVIA V6 on täysin integroitu koko Dassault Systemesin 3DEXPERIENCE-tuoteportfolioon, sekä muiden ohjelmistotoimittajien CAD-, PLM- ja ERP-ratkaisuihin. ENOVIA V6 on helppo hankkia, nopea oppia ja vaivaton hallita. ENOVIA V6 on hyvin skaalautuva PLM-ratkaisu pienen työryhmän tarpeista suuryritysten globaaliin toimintaan.

Lue lisää Dassault Systemesin sivuilta.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:25:15
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:25:15
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:25:15
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:25:15
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:25:15
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:25:15
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:25:15
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:25:15
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:25:15
Script end

Main resources:

Total runtime0.0940 sec
Peak memory usage11,264.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0088 1,315.7734745.2969
Module start 'content' 0.00880.0109 2,061.07032,142.1953
Module end 'content' 0.01970.0742 4,203.26564,891.9922
Script end 0.0939  9,095.2578 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00525.5079270.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.544610.0005
Mysqli_queries0.00677.163470.0010
Looping result0.00020.224970.0000
TS translator
TS init0.00232.411330.0008
TS cache load0.00181.953630.0006
TS context load0.00151.625030.0005
Template Total0.076581.320.0382
Template load0.00212.228220.0010
Template processing0.074379.051520.0372
Template load and register function0.00272.924560.0005
Override
Cache load0.00151.616960.0003
states
state_identifier_array0.00111.119710.0011
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00262.784310.0026
Fetch class attribute name0.00050.486110.0005
XML
Image XML parsing0.00020.182810.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.042610.0000
General
dbfile0.00040.3851120.0000
String conversion0.00000.021620.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0005 secs