3DVIA - Suunnittelutiedoista dokumentaatioihin

3DVIA:n avulla tuotat helposti 3D-suunnittelutiedoista tuotedokumentaatiota, kuten kokoonpano- ja purkuohjeita, interaktiivisia animaatioita, teknisiä esityksiä tai tuoteoppaita.

3DVIA helpottaa tiedon soveltamista niin myynnin, markkinoinnin, asiakkaiden kuin valmistuksenkin puolella. Tuotedokumentaation laatimiseen ei tarvita muuta kuin suunnittelun tuottama 3D-malli.

Lue lisää Dassault Systemesin sivuilta.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:22:29
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:22:29
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:22:29
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:22:29
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:22:29
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:22:29
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:22:29
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:22:29
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:22:29
Script end

Main resources:

Total runtime0.1378 sec
Peak memory usage11,008.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0084 1,315.7344745.3125
Module start 'content' 0.00840.0475 2,061.04692,096.5938
Module end 'content' 0.05600.0816 4,157.64064,891.3594
Script end 0.1376  9,049.0000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00564.0874270.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.362110.0005
Mysqli_queries0.00503.626670.0007
Looping result0.00020.124370.0000
TS translator
TS init0.00221.571530.0007
TS cache load0.00171.268830.0006
TS context load0.00151.074430.0005
Template Total0.086062.420.0430
Template load0.00211.538920.0011
Template processing0.083860.826220.0419
Template load and register function0.00251.793960.0004
Override
Cache load0.00140.989960.0002
states
state_identifier_array0.00080.587910.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00231.666610.0023
Fetch class attribute name0.00040.284510.0004
XML
Image XML parsing0.00020.118410.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.014510.0000
General
dbfile0.00050.3667120.0000
String conversion0.00000.014520.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0007 secs