3DVIA - Suunnittelutiedoista dokumentaatioihin

3DVIA:n avulla tuotat helposti 3D-suunnittelutiedoista tuotedokumentaatiota, kuten kokoonpano- ja purkuohjeita, interaktiivisia animaatioita, teknisiä esityksiä tai tuoteoppaita.

3DVIA helpottaa tiedon soveltamista niin myynnin, markkinoinnin, asiakkaiden kuin valmistuksenkin puolella. Tuotedokumentaation laatimiseen ei tarvita muuta kuin suunnittelun tuottama 3D-malli.

Lue lisää Dassault Systemesin sivuilta.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:00:18
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:00:18
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:00:18
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:00:18
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:00:19
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 22:00:19
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:00:19
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 22:00:19
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 22:00:19
Script end

Main resources:

Total runtime0.2998 sec
Peak memory usage9,472.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0129 1,319.4922654.1953
Module start 'content' 0.01300.0737 1,973.68752,099.6875
Module end 'content' 0.08670.2130 4,073.37504,617.4766
Script end 0.2997  8,690.8516 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00672.2236270.0002
Mysql Total
Database connection0.00311.039210.0031
Mysqli_queries0.00842.805270.0012
Looping result0.00030.099770.0000
TS translator
TS init0.00300.993630.0010
TS cache load0.00230.751130.0008
TS context load0.00180.586330.0006
Template Total0.216672.220.1083
Template load0.00250.839120.0013
Template processing0.214071.378720.1070
Template load and register function0.00391.301260.0007
Override
Cache load0.00170.583660.0003
states
state_identifier_array0.00080.280510.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00652.161010.0065
Fetch class attribute name0.00050.182410.0005
XML
Image XML parsing0.00030.102110.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.009710.0000
General
dbfile0.099033.0065120.0082
String conversion0.00000.010720.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0005 secs