Rand Finland

Bendrovė „RAND Finland Oy“ turi daugiau nei 15 metų produkto gyvavimo ciklo duomenų valdymo programinės įrangos PLM (PLM, Product Lifecycle Management) ir daugiau nei 20 metų projektavimo sistemų „Catia“ diegimo ir kūrimo patirtį. Mielai pasidalinsime savo patirtimi su mūsų esamais ir naujais klientais.

Pelną uždirbantys darbuotojai – ranka rankoje su kompiuteriais.
Darbo tobulinimas vyksta ir kompiuterių, ir įvairių procesų pagalba.
Laikui bėgant kinta ir tobulėja technologijos, o pagrindinės vertybės išlieka tos pačios

Šiandien nebe pakanka R&D principu pagrįsto gaminių valdymo, vis didesnę reikšmę įgyja kiti produkto gyvavimo ciklo etapai ir su juo susijusios komandos už produkto kūrimo proceso ribų.

Bendrovė „RAND“ teikia klientams su CAD, CAM, FEA ir PLM sistemų (sistemų, programinės įrangos, programų ir t. t.) diegimo etapu susijusias paslaugas (t.y. tas, kurios susijusios su sistemų diegimu bendrovėje ir t. t.), be to, esamų sistemų vystymo ir standartizavimo paslaugas. Mūsų profesionalūs specialistai-konsultantai, bendradarbiaudami su klientu, vykdo atitinkamus projektus, analizuoja, rengia ataskaitas, sudaro veiklos planus ir t. t.

Patikimiausias būdas pasiekti norimą įvairių projektų (pvz., kūrimo ir diegimo projektų) galutinį rezultatą yra bendrovės „RAND“ techninę ir technologinę kompetenciją sujungti su klientų žiniomis apie produktus ir tos srities patirtimi. Turėdami specialistų tinklą visame pasaulyje, mes galime lengvai aptarnauti klientus įvairiose šalyse, o taip pat šiuose projektuose prisiimti visą atsakomybę. Įvykdėme daug produkto gyvavimo ciklo duomenų valdymo PLM projektų (PLM, Product Lifecycle Management) tiek Suomijos, tiek ir kitų šalių įmonėse (pvz., įvairių įmonių atstovybėse Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje).

RAND Finland siūlo kompleksinius produkto gyvavimo ciklo valdymo sprendimus (Product Lifecycle Management, PLM) įmonėms, kurios nori pagerinti savo produktų raidos ir gamybos procesus.

„CATIA V5/V6“: rinkoje aukščiausio lygio projektavimo aplinka

„CATIA V5/V6“ 3D (trimatė) projektavimo aplinkos produktų šeima apima visas darbo priemones, reikalingas produkto raidos procese, nuo idėjos sukūrimo iki produktų pagaminimo. „Windows“ aplinkoje naudojamą naudotojo sąsają lengva išmokti ir suprasti, o naujosios sistemos funkcinės savybės pagerina našumą.

Sulje

SIMULIA – juntama nauda didinant išlaidų efektyvumą ir projektavimo kokybę!

SIMULIA programos (Abaqus, Isight) padeda dar prieš produkto sukūrimą nustatyti ir įsivaizduoti kuriamo produkto veikimą realiomis sąlygomis. Modeliavimo testų pagalba galima greitai tarpusavyje palyginti įvairius kuriamo produkto variantus. Taigi, projektuodami galite drąsiai rinktis sprendimus, remdamiesi tuo, kaip produktas „elgiasi“ realiomis naudojimo sąlygomis.

Sulje

„ENOVIA SMARTEAM“ – produkto duomenų valdymui

„ENOVIA SMARTEAM“: projektavimo ir produkto duomenų valdymas visą produkto gyvavimo ciklą toje pačioje duomenų bazėje pagerina duomenų prieinamumą ir darbo našumą. „ENOVIA SMARTEAM“ yra taip pat lankstus ir laipsniškas sprendimas produkto raidos darbo grupei.

Sulje

ENOVIA V6: Produkto gyvavimo ciklo valdymo (PLM) sprendimas reikliems naudotojams

ENOVIA V6 programa leis darbo grupėms (tame tarpe ir atskirai įsikūrusioms darbo grupėms) realiuoju laiku dalytis idėjomis, bendradarbiauti nepilnos informacijos ir decentralizuotos produktų raidos sąlygomis. Visa tai – paprasta ir lengva. ENOVIA V6 programa suderinama su visu Dassault Systemes produktų portfeliu ir kitų programinės įrangos gamintojų CAD/PLM/ERP sprendimais. ENOVIA V6 programą įsigyti lengva, suprasti ir išmokti naudoti paprasta, o valdyti nesudėtinga. ENOVIA V6 yra prie įvairių vartotojų poreikių ir reikalavimų lengvai pritaikoma produkto gyvavimo ciklo valdymo (PLM – Product Lifecycle Management) programa, kuri puikiai patenkina mažų darbo grupių ir pasaulinių stambiųjų bendrovių poreikius.

Sulje

„PLM Marketplace“

Būdama bendrijos „PLM MarketPlace“ nare, bendrovė „RAND Finland“ įstengia papildyti savo DS PLM produktų portfelį konkrečiais bendradarbiavimo partnerių siūlomais specialiais sprendimais, siekiant kuo geriau patenkinti klientų gamybos procesų poreikius.

Sulje

Palaikymo paslaugos

„CATIA“ ir „SMARTEAM“ – tai papildomos paslaugos, teikiamos klientams, realiuoju laiku (online) veikianti vartotojų parama užtikrina projektavimo darbo našumą.

Mokymai

Mes reguliariai organizuojame visiems atvirus „CATIA“ ir „SMARTEAM“ standartų supažindinimo kursus. Be to, mes siūlome taip pat specializuotas mokymo programas. Aukšto lygio mokymo medžiaga buvo parengta bendradarbiaujant su įmonėmis „Ascent“ ir „Dassault Systemes“.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:26:08
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:26:08
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:26:08
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:26:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:26:09
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:26:09
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:26:09
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:26:09
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:26:09
Script end

Main resources:

Total runtime0.1333 sec
Peak memory usage10,752.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0084 1,315.7969745.3516
Module start 'content' 0.00840.0397 2,061.14842,107.5391
Module end 'content' 0.04820.0850 4,168.68754,895.1875
Script end 0.1332  9,063.8750 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00533.9537270.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.406810.0005
Mysqli_queries0.00554.092570.0008
Looping result0.00020.149270.0000
TS translator
TS init0.00241.790330.0008
TS cache load0.00201.472030.0007
TS context load0.00161.193030.0005
Template Total0.087065.320.0435
Template load0.00211.544120.0010
Template processing0.084963.706320.0425
Template load and register function0.00272.014960.0004
Override
Cache load0.00151.125260.0002
states
state_identifier_array0.00080.586010.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00251.841110.0025
Fetch class attribute name0.00050.363810.0005
XML
Image XML parsing0.00020.127510.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.015010.0000
General
dbfile0.00050.3465120.0000
String conversion0.00000.015020.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0004 secs