HP ZBook GEN4 Rand Edition laitekokoonpanot julkistettu

07.08.2017

Kaikki tarjoamamme laitekokoonpanot on tarkoin valittu ja testattu erityisesti vaativaa CAD- ja simulointikäyttöä varten. Kokoonpanot voidaan myös räätälöidä asiakkaan toiveiden mukaisiksi laajasta optiovalikoimasta.

Katso esimerkkejä kokoonpanoista

Lisätietoja:

Jari Suokas, puh. 040 186 8886
jari.suokas@rand.fi

Sami Hämäläinen, puh. 040 585 8889
sami.hamalainen@rand.fi

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:26:25
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:26:25
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:26:25
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:26:25
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Aug 23 2017 03:26:25
Script end

Main resources:

Total runtime0.0768 sec
Peak memory usage6,912.0000 KB
Database Queries2

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0082 1,316.2969745.0938
Module start 'content' 0.00820.0408 2,061.39062,001.2500
Module end 'content' 0.04900.0276 4,062.64061,509.7266
Script end 0.0766  5,572.3672 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00395.0819250.0002
Mysql Total
Database connection0.00050.665710.0005
Mysqli_queries0.00151.983120.0008
Looping result0.00010.077020.0000
TS translator
TS init0.00202.627930.0007
TS cache load0.00162.120130.0005
TS context load0.00141.786430.0005
Template Total0.029838.820.0149
Template load0.00192.484420.0010
Template processing0.027836.234520.0139
Override
Cache load0.00131.693920.0007
states
state_identifier_array0.00081.081310.0008
General
dbfile0.00040.5560110.0000
String conversion0.00000.025820.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs