Markkinoiden korkeatasoisin suunnitteluympäristö

CATIA V5/V6 3D -suunnitteluympäristön tuoteperhe kattaa kaikki tuotekehitysprosessin työkalut konseptisuunnittelusta tuotannon toteutukseen. CATIA-tuoteperheestä löytyy kustannustehokkaat ratkaisut suurille ja pienille organisaatioille, sekä erilaisille yritysverkostoille. Meidän erityisosaamistamme on auttaa asiakkaitamme valitsemaan juuri oikeat CATIA-lisenssit, jotta voimme varmistaa mahdollisimman kustannustehokkaan lopputuloksen.

Lisätietoja laajasta CATIA portfoliosta löytyy täältä: http://www.3ds.com/products-services/catia/

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 23 2017 03:23:19
Script start
Timing: Aug 23 2017 03:23:19
Module start 'content'
Timing: Aug 23 2017 03:23:19
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 23 2017 03:23:19
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:23:19
The reference alias original file  does not exist
Error: Aug 23 2017 03:23:19
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Aug 23 2017 03:23:19
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Aug 23 2017 03:23:19
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Aug 23 2017 03:23:19
Script end

Main resources:

Total runtime0.2188 sec
Peak memory usage11,264.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0076 1,315.7969745.3516
Module start 'content' 0.00760.0871 2,061.14842,057.7031
Module end 'content' 0.09460.1241 4,118.85164,890.8984
Script end 0.2187  9,009.7500 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00532.4370270.0002
Mysql Total
Database connection0.00040.191910.0004
Mysqli_queries0.00442.020970.0006
Looping result0.00020.070870.0000
TS translator
TS init0.00200.935530.0007
TS cache load0.00170.764430.0006
TS context load0.00140.625530.0005
Template Total0.125357.320.0627
Template load0.00301.364120.0015
Template processing0.122355.882620.0611
Template load and register function0.00221.012560.0004
Override
Cache load0.00210.939760.0003
states
state_identifier_array0.00080.347310.0008
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00210.972910.0021
Fetch class attribute name0.00030.157210.0003
XML
Image XML parsing0.00010.066810.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.007810.0000
General
dbfile0.084538.6338120.0070
String conversion0.00000.009220.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0005 secs