Markkinoiden korkeatasoisin suunnitteluympäristö

CATIA V5/V6 3D -suunnitteluympäristön tuoteperhe kattaa kaikki tuotekehitysprosessin työkalut konseptisuunnittelusta tuotannon toteutukseen. CATIA-tuoteperheestä löytyy kustannustehokkaat ratkaisut suurille ja pienille organisaatioille, sekä erilaisille yritysverkostoille. Meidän erityisosaamistamme on auttaa asiakkaitamme valitsemaan juuri oikeat CATIA-lisenssit, jotta voimme varmistaa mahdollisimman kustannustehokkaan lopputuloksen.

Lisätietoja laajasta CATIA portfoliosta löytyy täältä: http://www.3ds.com/products-services/catia/

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä, niin annamme mielellämme lisätietoja.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jun 27 2017 22:05:36
Script start
Timing: Jun 27 2017 22:05:36
Module start 'content'
Timing: Jun 27 2017 22:05:36
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jun 27 2017 22:05:36
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:05:36
The reference alias original file  does not exist
Error: Jun 27 2017 22:05:36
Original alias does not exist, cannot create other aliases without it
Error: eZImageManager::createImageAlias Jun 27 2017 22:05:36
Failed creating the referenced alias reference, cannot create alias carousel
Error: eZTemplate @ extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/carousel.tpl:62[79] Jun 27 2017 22:05:36
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: Jun 27 2017 22:05:36
Script end

Main resources:

Total runtime0.1650 sec
Peak memory usage9,728.0000 KB
Database Queries7

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0096 1,319.5234654.2188
Module start 'content' 0.00960.0538 1,973.74222,060.8359
Module end 'content' 0.06330.1015 4,034.57814,617.1406
Script end 0.1649  8,651.7188 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00513.0900270.0002
Mysql Total
Database connection0.00201.197010.0020
Mysqli_queries0.00573.429570.0008
Looping result0.00020.132170.0000
TS translator
TS init0.00241.447530.0008
TS cache load0.00191.176530.0006
TS context load0.00150.920930.0005
Template Total0.103562.820.0518
Template load0.00251.486220.0012
Template processing0.101061.248120.0505
Template load and register function0.00352.142060.0006
Override
Cache load0.00181.111060.0003
states
state_identifier_array0.00090.522610.0009
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00241.474210.0024
Fetch class attribute name0.00040.239510.0004
XML
Image XML parsing0.00020.141210.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.010810.0000
General
dbfile0.039624.0156120.0033
String conversion0.00000.025420.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1parts/edit/inline_edit.tpl<No override>extension/avenisezthemes/design/avenisezthemebase/templates/parts/edit/inline_edit.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 6
 Number of unique templates used: 6

Time used to render debug report: 0.0006 secs